Herecké obsazení seriálu

AdamHraje: Filip Blažek

Adam od svých devíti žije v Praze, vystudoval gymnázium a poté již rovnýma nohama skočil do pracovního procesu. Osm let strávil v malé softwarové firmě, než se rozhodl dělat systémového analytika pro větší korporaci. Je zábavný se smyslem pro humor a jedinou vadou na kráse je jeho věčný staromládenecký život. Ale očividně se na obzoru objevil někdo, s kým dokáže vydržet déle, než obvyklé tři měsíce.

Radka Bendová

RadkaHraje: Zuzana Norisová

Dětství strávila v Písku pod ostřížím dohledem věřících rodičů. Zakládala si na tom být premiantku a sebedůvěra jí nechyběla ani při studii na filozofické fakultě. To jí také dopomohlo k rychlému postupu až na vedoucí pozici v reklamní agentuře. Dalo by se říci, že má tendence k perfekcionalismu a vše musí mít do detailu vyladěné. Miluje operu, knihy a vážné filmy.

Petr Houdek

PetrHraje: David Novotný

Petr je odkojen Vltavou a jeho povaha přesně odpovídá maloměšťanské výchově. Chybí mu zdravé sebevědomí a mnohdy působí spíš jako ňouma. Asi i proto si vzal svoji první lásku ještě ze školy Janu, kterou stále miluje, ale občas ho přepadají pochybnosti. Je spolehlivý a umí si poradit s většinou domácích prací. V práci zastává místo obchodníka, kde mu to vyhovuje a nemá tendenci jít nahoru.

Jana Houdková

JanaHraje: Jitka Schneiderová

Jana je hlavou rodiny, což jí vzhledem k její povaze velice vyhovuje. Ale i tak dokáže tolerovat Petrovi jeho podivné koníčky, tedy pokud nestojí zrovna v cestě jejímu snu mít dítě. Tak jako Petr vychodila obchodní akademii, akorát se ještě rozhodla si rozšířit obzory o studie managementu cestovního ruchu. I když na první pohled působí jako klidná maloměšťanka, její pohnutá minulost se v ní dokáže stále solidně pohnout a předvést svému okolí pořádnou scénu.

David Mareš

DavidHraje: David Matásek

Na Davidovi se podepsalo dětství strávené v Americe, kde i získal vzdělání. Jako ambiciózní, za svým cílem jdoucí workoholik vydělává nemalé peníze a statusu milionář dosáhl dávno před třicítkou. Se svojí manželkou má spíše takový vztah na dálku, neboť většinu času stráví v práci a vše se jí snaží vynahradit luxusem, na kterém ujíždí.

Karolína Marešová

karolínaHraje: Soňa Norisová

Společně s Radkou procestovala půl Evropy a zakládala si na své samostatnosti. Jako prestižní editorka měla vždy blízko ke své zálibě v knihách. S manželem mají malého synka, s nímž je na mateřské a čím dál víc jí to začíná frustrovat. David je věčně v práci a když už jí někam vezme, tak na nudnou večeři s klienty.