Sitkom Comeback ke shlédnutí

Nástupem originálně zpracovaného sitkomu Comeback se odstartovala éra nečekaného kultu. Ač tento seriál vstoupil na televizní obrazovky v naprosté tichosti, tak velice záhy se stal vděčným námětem na hovor. A proč tomu tak bylo? Námět napsaný jak bulvárem doplněný o hodně osobité hlavní představitele dostal zkrátka pořádný potenciál přivést na obrazovky pořádný sitkom. Tomi Paci, bývalá popová hvězda se nyní snaží nějak přežívat se svou dcerou Ivou a bratrem Ozzákem. Na živobytí si vydělávají prodejem hudebnin, což již dávno nevynáší tolik, kolik by si přáli. Ničemu nepřispívá ani Ozzákova zarputilost neprodávat šlágry populární hudby. Pro něho je tím pravým tvrdá metalová hudba, jejíž odkaz je potřeba šířit k nezasvěcené veřejnosti.

Své starosti musí řešit i Simona. V tuto chvíli na ni padla dost nepříjemná volba dát přednost jednomu ze svých dětí. Její bývalý manžel si pořídil domeček u něhož je potřeba udržovat trávník. A vzít si Sašu nebo Lexu pro tuhle práci mu připadá jako výtečný nápad. Simona musí najít nějaký způsob, jak zvolit mezi jedním z nich. To se pak Lexovi může stát osudným jeden preclík navíc. I přes veškeré argumenty pro a proti si Simona není schopna zvolit jen jedno ze svých dvojčat. V krátké slabé chvilce tedy volá exmanželovi své rozhodnutí, nechá si obě děti. Tím se dostává do nepříliš lichotivé situace. Manžel na ni poštval sociálku. V tuhle chvíli bude nejlepší neplánovaně vyrazit na návštěvu k nějakému příbuznému.

Přeci jenom poměry v nichž žijí nezapadají do standartu a sociálka by mohla mít nějaké připomínky. Ale je tu ještě jedna možnost, jak to vyřešit. Všichni se budou muset na nějakou dobu nastěhovat k Pacovským a předstírat jednu velkou spokojenou rodinu. Ale to rozhodně není nic snadného. Tolik lidí v tak malém bytě se není schopno seskládat tak, aby si nelezli brzo na nervy. Kvůli svým neduhům je obtížné se v klidu vyspat, což každý řeší posvém. Nakonec tak návštěva pracovnice ze Sociálky nedopadá tak úplně dle představ. Naštěstí i tak se daří naplnit očekávání pracovnice a jak se zdá uspořádaly se i vztahy s bývalým manželem. Od chvíle, kdy si vypočítal, že ho koza vyjde laciněji, tak o děti již nemá zájem. Všechny díly Comebacku zkrátka přinášejí spoustu zábavy, které není nikdo a nic svaté.